FREESAT انجمن تخصصی ماهواره
کاربر گرامی : سایت فری ست هیچگونه فعالیتی در زمینه خرید و فروش هیچ محصولی چه مجازی و چه فیزیکی ندارد
برای عضویت در کانال تلگرام فری ست اینجا کلیک کنید

تبلیغات و اسپانسرها

Smiley face کاربر گرامی ، قبل از ارسال مطلب جدید لطفا در انجمن جستجو کنید

14-12-2010 ، 16:38

کنترل سایت

شماره کاربری: 9
اعتبار: 592
آفلاین است
مدل رسیور: +Vu
تشکر از دیگران 16505
تشکر دریافتی 67257
امتیاز ارسالات 12031

new3  درایورهای کارتهای اسکای استار  
درایور جدید :
امکان مشاهده فایل پیوست شده را ندارید

کاربر گرامی برای مشاهده فایل ها وارد شوید و یا ثبت نام کنید
کاربران زیر از این ارسال تشکر کرده اند
Mohamadham ، samir ، Beauty STAR ، hasanalex ، nfmostafa ، AliAkbarHodjati ، محمد1600 ، psdk0 ، jaks ، neginrayan84 ، hosiyn_55 ، poyul ، ffarshid ، korosh99 ، pcapadana7 ، tageek120
31-07-2018 ، 12:39

معاونت سایت

شماره کاربری: 14
اعتبار: 529
آفلاین است
مدل رسیور: Vu+ Zero 4K
تشکر از دیگران 20546
تشکر دریافتی 84662
امتیاز ارسالات 17448

پاسخ به درایورهای کارتهای اسکای استار  
(31-07-2018 ، 06:16)aban1975 نوشته است: برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید و یا وارد شویدسلام دوستان
من کارت dvb مدل skystar 2 hd express دارم روی سیستم قدیمی با مادربرد گیگا و سیستم عامل ویندوز xp بدون مشکل با dvbdream کانالهای ماهواره ایی را دریافت می کردم اما الان که سیستم را ارتقا دادم مادربرد msi z270 gaming pro گرفتم و ویندوز 8.1 یا 10 نصب می کنم اصلا کارت شناسایی نمیشه نه اینکه درایور قابل نصب نباشه اصلا سیستم اونو اسکن نمیکنه یعنی حتی بعنوان یک سخت افزار ناشناس پیداش نمیکنه یعنی انگار نه انگار اصلا این قطعه رو مادر برد هست ( مجددا رو سیستم قدیمی و ویندوز xp امتحان کردم کارت سالمه ) از قسمت ادد دیوایس به زور از طریق cd درایورش را روی ویندوز 8.1 نصب کردم اما علامت تعجب ( نقص نصب درایور ) را داره البته اینم بگم روی کارتن جلد کارت نوشته ویندوز xp تا 7 درایوری هم که از اینترنت بعنوان درایور ویندوز 8.1 و 10 این کارت دانلود کردم بی فایدس الان میخوام بدونم به نظر شما ایا مشکل از مادر برد هستش که کارت را ساپورت نمیکنه یا نرم افزاری و از ویندوز 8.1 و 10 هستش چون درایور ها را uefi پارتیشن بندی کردم اگه بخوام ویندوز xp نصب کنم اطلاعاتم پاک میشه میخوام مطمئن شم مشکل سخت افزاریه یا نرم افزاری

مشکل از درایور هست . درایور رسمی این کارت برای ویندوز های جدید وجود ندارد 
درایور که نصب باشد با یکبار ریستارت سیستم اتصال کارت را شناسایی خواهد کرد . من پیشنهاد میکنم یک ویندوز XP در فلش مموری نصب کنید و در مواقع لازم سیستم را با آن بوت کنید 
نحوه نصب ویندوز در فلش مموری را در اینترنت سرچ کنید اموزش های زیادی موجود است

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع :
و 1 مهمان